Skuteczne 
SEO
Wizytówki
Social Media
Dla Ciebie.

Chcesz wiedzieć, czy Twoja strona WWW spełnia wymagania Google i innych przeglądarek? Zamów w OptiStone bezpłatny audyt oraz dowiedz się więcej, jak poprawić skuteczność swojej witryny w sieci. Sprawdź, ile możesz zyskać na pierwszej pozycji!

Logo osCommerce
Logo wooCommerce
Logo PrestaShop
Logo Magento
Co robimy ?

Skupiamy się na podniesieniu widoczności Twojej witryny w sieci. Każdy nasz krok musi być dokładnie przemyślany, a strategia, którą przyjmiemy, powinna być skuteczna i odzwierciedlać Twoje działania długoterminowe.

Krok 1

Audyt strony internetowej, analiza ruchu, opracowanie strategii długoterminowej na podstawie słów kluczowych i obecnej pozycji w Google.

Krok 2

Optymalizacja techniczna strony internetowej. Wprowadzenie niezbędnych poprawek, przyspieszenie działania oraz zwiększenie bezpieczeństwa.

Krok 3

Analiza ruchu na stronie, tworzenie wartościowych odnośników, szkolenie dla pracowników, w jaki sposób pisać teksty na potrzeby strony.

Pozycjonowanie stron internetowych w OptiStone

OptiStone

agencja interaktywna

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z naszych Klientów jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową obsługę stron internetowych oraz przeprowadzenie skutecznych kampanii marketingowych.  

OptiStone Usługi

Wiedza

Naszą wiedzę czerpiemy od najlepszych i ze źródła. Śledzimy konferencje Google oraz poszukujemy informacji w dokumentacji.

Doświadczenie

Od ponad 5 lat skupiamy się na realizacji skutecznych kampanii marketingowych w sieci dla rynku e-commerce. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych projektów.

Umiejętności

W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie osoby z wiedzą techniczną i rozbudowanymi umiejętnościami interpersonalnymi.

Indywidualizm

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nie opieramy się o utarte schematy działania.

Bezpieczeństwo

Podpisujemy umowę tylko z ograniczoną liczbą Klientów miesięcznie, dlatego masz pewność, że będziemy mieli czas właśnie dla Ciebie!

Klarowność

Już na wstępie otrzymujesz od nas przejrzysty plan działania, według którego będziemy pracowali nad Twoją stroną.

Blog OptiStone

Zamów bezpłatny audyt swojej strony!