O Nas

Optymalizacja .

W głównej mierze zajmujemy się techniczną optymalizacją stron internetowych. Poprawiamy ich szybkość działania, aspekt wizualny oraz widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Robimy to kompleksowo, aby właściciele stron mogli skupić się na dostarczaniu wartościowej treści dla swoich odbiorców, a nie musieli skupiać się na aspektach technicznych swojej strony. 

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej obsługi strony internetowej, aby Klienci mogli szybko i bezpiecznie szukać wartościowej treści i produktów.

Około 60-70% użytkowników Internetu korzysta już z urządzeń mobilnych. Dlatego wychodzimy naprzeciw ich potrzebom dostosowując strony internetowe właśnie pod ten typ urządzeń!

Każdy pojedynczy projekt dzielimy na mniejsze zadania, aby na każdym kroku móc kontrolować sytuację na rynku i szybko reagować na pojawiające się trendy w branży oraz działania konkurencji.

0%
Bezpieczeństwo
0%
Szybkość
0%
Jakość
0%
Wiedza

Co nas wyróżnia ?

Wiedza

Naszą wiedzę czerpiemy od najlepszych i ze źródła. Śledzimy konferencje Google oraz poszukujemy informacji w dokumentacji technicznej.

Doświadczenie

Od ponad 5 lat skupiamy się na realizacji skutecznych kampanii marketingowych w sieci dla rynku e-commerce. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych projektów.

Umiejętności

W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie osoby z wiedzą techniczną i rozbudowanymi umiejętnościami interpersonalnymi.

Indywidualizm

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nie opieramy się o utarte schematy działania.

Bezpieczeństwo

Podpisujemy umowę tylko z ograniczoną liczbą Klientów miesięcznie, dlatego masz pewność, że będziemy mieli czas właśnie dla Ciebie!

Klarowność

Już na wstępie otrzymujesz od nas przejrzysty plan działania, według którego będziemy pracowali nad Twoją stroną.

Scroll Up