Pakiet Basic OptiStone

Usługi w Pakiecie

"...jest idealny dla małych przedsiębiorstw i osób, które posiadają już swoją stronę internetową, jednak czują się nieco zagubione w sieci."
Pakiet Basic w OptiStone
OptiCeo
SEO
Pakiet Basic w OptiStone

Pakiet Basic OptiStone:

Pakiet Basic w OptiStone jest idealny dla małych przedsiębiorstw i osób, które posiadają już swoją stronę internetową, jednak czują się nieco zagubione w sieci. Z naszą pomocą przeprowadzimy wspólnie optymalizację Państwa strony internetowym pod kątem technicznym oraz publikowanej treści. Stworzymy niezbędną, w dzisiejszych czasach wizytówkę w Google oraz skupimy się na Pozycjonowaniu Państwa strony na wybrane frazy kluczowe.Podstawowy pakiet Basic w OptiStone obejmuje także wstępny audyt Państwa strony oraz raport końcowy z wprowadzonych zmian na Państwa stronie i działań przeprowadzonych w sieci.

Co możesz zyskać ?!

Obecnie wszystko wskazuje na to, że większość firm przenosi swoje działania z punktów stacjonarnych do sieci. Konkurencja w wynikach wyszukiwania, w przeglądarce Google z miesiąca na miesiąc rośnie. Dlatego, nie wystarczy mieć jedynie stronę internetową i liczyć na to, że Klienci nas sami odszukają, jeśli będą chcieli. 

Nasze działania skupiamy przede wszystkim na tym, aby Państwa firma była widoczna dla potencjalnych Klientów. Aby nie zgubiła się w gąszczu bezwartościowych linków. Dlatego już na samym początku, przeprowadzamy dla Państwa w pełni darmowy, wstępny audyt strony internetowej lub sklepu i wskazujemy na kluczowe rzeczy, które należy poprawić w pierwszej kolejności. 

OPIS:

Aby zamówić bezpłatny audyt Państwa strony internetowej, wystarczy wysłać do nas zapytanie związane z przeprowadzeniem audytu. Wstępny audyt Państwa strony internetowej jest w pełni bezpłatny i nie zobowiązuje do podpisania umowy. 

Audyt Państwa strony internetowej przeprowadzamy osobiście. Nie korzystamy z automatycznych generatorów, każdy audyt rozpatrywany jest indywidualnie i badany pod wieloma kątami, dlatego odpowiedzi mogą się Państwo spodziewać w przeciągu 24h od wysłania do nas zapytania. 

Raport z przeprowadzonego audytu otrzymają Państwo w formie PDF na adres mailowy, z którego została wysłana prośba o przeprowadzenie audytu.

OPTYMALIZACJA:

Po przeprowadzeniu audytu Państwa strony internetowej wiemy już jakie działania powinniśmy podjąć, aby usprawnić ją pod kątem technicznym, a także, aby była przyjazna nie tylko użytkownikom, lecz również robotom indeksującym. Na tym etapie prac skupiamy się na poprawieniu działania strony, dostosowaniu jej do urządzeń mobilnych oraz przyspieszeniu ładowania, dodaniu danych strukturalnych i wielu innych przydatnych funkcji. 

Jeśli do tej pory nie mają Państwo podpiętych do strony narzędzi analitycznych, również je dodajemy na życzenie Klienta 🙂

POZYCJONOWANIE:

Pozycjonowanie strony internetowej zaczyna się już tak naprawdę podczas optymalizacji. To właśnie wtedy dodajemy niezbędne pola, w których będziemy mogli umieścić prawidłowy content na stronie. Wybieramy słowa kluczowe, na które chcą być Państwo widoczni oraz budujemy zaplecze linkowe i zwiększamy PA (page authority), a także DA (domain authority) w miarę możliwości. 

Proces pozycjonowania jest niezwykle czasochłonny i wymaga cierpliwości oraz odpowiedniej strategii, którą ustalamy już na wstępie naszej współpracy. 

Na tym etapie tworzymy także wizytówkę Google, jeśli Państwo jeszcze jej nie posiadają oraz profile w Social Media.

PONOWNY AUDYT:

Ponowny audyt strony naszych Klientów przeprowadzamy praktycznie codziennie podczas prac nad stroną. Sprawdzamy, jak oddziałują nasze działania na Państwa stronę, a także przeprowadzamy szereg testów A/B, aby otrzymać najlepsze możliwe rezultaty dla Państwa!

RAPORT Z PRZEPROWADZONYCH DZIAŁAŃ:

Raport z przeprowadzonych działań otrzymują Państwo cyklicznie. W zależności od wstępnych ustaleń może on być tygodniowy, miesięczny lub nawet roczny! Jednak nie muszą się Państwo obawiać, że zmienimy coś na stronie bez konsultacji. Każdą widoczną poprawkę omawiamy najpierw z Państwem i ustalamy wspólnie dalszy etap prac. 

Zamów pakiet Basic
OptiStone