Pakiet Magic OptiStone

Usługi w Pakiecie

idealnie nadaje się do zastosowania w małych i średnich przedsiębiorstwach posiadających już własną stronę internetową lub sklep.
Pakiet Magic w OptiStone
OptiCeo
SEO
Pakiet Magic w OptiStone

Pakiet Magic OptiStone:

Pakiet Magic w OptiStone idealnie nadaje się do zastosowania w małych i średnich przedsiębiorstwach posiadających już własną stronę internetową lub sklep. Takie firmy z reguły posiadają już większą liczbę pracowników, którzy niekoniecznie znają się na zasadach panujących w sieci. Dlatego nasz Pakiet Magic obejmuje także szkolenie pracowników w Państwa firmie. Szkolenie dotyczy w głównej mierze, w jaki sposób pisać treści na stronie oraz prowadzić firmowego bloga lub profile w Social Media. Ponadto w pakiecie Magic zapewniamy Państwu konsultacje SEO / SEM i staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Istnieje także możliwość skontrolowania działań firm zewnętrznych, które przeprowadzają dla Państwa kampanie marketingowe w sieci i zmierzenie ich skuteczności.

Pakiet Magic w OptiStone obejmuje także optymalizację strony internetowej i jej pozycjonowanie oraz bezpłatny audyt przeprowadzany na samym początku – po wysłaniu do nas zapytania. Oczywiście, wszystkie nasze działania są przesyłane Państwu w formie czytelnych raportów, które są dostarczane cyklicznie. 

Co możesz zyskać ?!

Obecnie wszystko wskazuje na to, że większość firm przenosi swoje działania z punktów stacjonarnych do sieci. Konkurencja w wynikach wyszukiwania, w przeglądarce Google z miesiąca na miesiąc rośnie. Dlatego, nie wystarczy mieć jedynie stronę internetową i liczyć na to, że Klienci nas sami odszukają, jeśli będą chcieli. 

Nasze działania skupiamy przede wszystkim na tym, aby Państwa firma była widoczna dla potencjalnych Klientów. Aby nie zgubiła się w gąszczu bezwartościowych linków. Dlatego już na samym początku, przeprowadzamy dla Państwa w pełni darmowy, wstępny audyt strony internetowej lub sklepu i wskazujemy na kluczowe rzeczy, które należy poprawić w pierwszej kolejności. 

OPIS:

Aby zamówić bezpłatny audyt Państwa strony internetowej, wystarczy wysłać do nas zapytanie związane z przeprowadzeniem audytu. Wstępny audyt Państwa strony internetowej jest w pełni bezpłatny i nie zobowiązuje do podpisania umowy. 

Audyt Państwa strony internetowej przeprowadzamy osobiście. Nie korzystamy z automatycznych generatorów, każdy audyt rozpatrywany jest indywidualnie i badany pod wieloma kątami, dlatego odpowiedzi mogą się Państwo spodziewać w przeciągu 24h od wysłania do nas zapytania. 

Raport z przeprowadzonego audytu otrzymają Państwo w formie PDF na adres mailowy, z którego została wysłana prośba o przeprowadzenie audytu. 

OPTYMALIZACJA:

Po przeprowadzeniu audytu Państwa strony internetowej wiemy już jakie działania powinniśmy podjąć, aby usprawnić ją pod kątem technicznym, a także, aby była przyjazna nie tylko użytkownikom, lecz również robotom indeksującym. Na tym etapie prac skupiamy się na poprawieniu działania strony, dostosowaniu jej do urządzeń mobilnych oraz przyspieszeniu ładowania, dodaniu danych strukturalnych i wielu innych przydatnych funkcji. 

Jeśli do tej pory nie mają Państwo podpiętych do strony narzędzi analitycznych, również je dodajemy na życzenie Klienta 🙂

POZYCJONOWANIE:

Pozycjonowanie strony internetowej zaczyna się już tak naprawdę podczas optymalizacji. To właśnie wtedy dodajemy niezbędne pola, w których będziemy mogli umieścić prawidłowy content na stronie. Wybieramy słowa kluczowe, na które chcą być Państwo widoczni oraz budujemy zaplecze linkowe i zwiększamy PA (page authority), a także DA (domain authority) w miarę możliwości. 

Proces pozycjonowania jest niezwykle czasochłonny i wymaga cierpliwości oraz odpowiedniej strategii, którą ustalamy już na wstępie naszej współpracy. 

Na tym etapie tworzymy także wizytówkę Google, jeśli Państwo jeszcze jej nie posiadają oraz profile w Social Media.

SZKOLENIE PRACOWNIKÓW:

Szkolenie pracowników odbywa się zazwyczaj w firmie Klienta i każdy element szkolenia jest najpierw z Nim skonsultowany. Pracownicy podczas szkolenia uczą się pisać wartościowe treści na stronę internetową oraz prowadzić ciekawe profile Social Media dla Państwa przedsiębiorstwa. Ponadto, każdy z pracowników otrzymuje adres mailowy, pod którym może się z nami skontaktować i zapytać o kwestie, których nie rozumie lub nie zapamiętał podczas szkolenia. 

KONSULTACJE SEO / SEM:

Konsultacje SEO / SEM wprowadziliśmy tak naprawdę na prośbę naszych Klientów. Często spotykamy się z pytaniami odnośnie do tego, czy dana firma skutecznie przeprowadza dla Nich kampanie marketingowe lub, czy mogą coś jeszcze poprawić na stronie w zakresie pozycjonowania, ale niekoniecznie angażując do współpracy naszą firmę. W takiej sytuacji mogą się Państwo z nami skontaktować, a my w ramach wcześniej zakupionego pakietu Magic staramy się odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania i przedstawić Państwu dalsze kroki działania, które należałoby wykonać. 

PONOWNY AUDYT:

Ponowny audyt strony naszych Klientów przeprowadzamy praktycznie codziennie podczas prac nad stroną. Sprawdzamy, jak oddziałują nasze działania na Państwa stronę, a także przeprowadzamy szereg testów A/B, aby otrzymać najlepsze możliwe rezultaty dla Państwa!

RAPORT Z PRZEPROWADZONYCH DZIAŁAŃ:

Raport z przeprowadzonych działań otrzymują Państwo cyklicznie. W zależności od wstępnych ustaleń może on być tygodniowy, miesięczny lub nawet roczny! Jednak nie muszą się Państwo obawiać, że zmienimy coś na stronie bez konsultacji. Każdą widoczną poprawkę omawiamy najpierw z Państwem i ustalamy wspólnie dalszy etap prac. 

Zamów pakiet Basic
OptiStone