Pakiet Pro OptiStone

Usługi w Pakiecie

"...jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają jeszcze swojej strony internetowej lub chcą zmienić wygląd dotychczasowej."
Pakiet Pro w OptiStone
OptiCeo
SEO
Pakiet Pro w OptiStone

Pakiet Pro OptiStone:

Pakiet Pro w OptiStone jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają jeszcze swojej strony internetowej lub chcą zmienić wygląd dotychczasowej. To właśnie w pakiecie Pro zawarty jest projekt i budowa nowej strony lub sklepu internetowego dla Państwa. Dzięki dodatkowym opcjom, które dostają Państwo w pakiecie, tworzymy od razu zaplecze w Social Media, a także przygotowujemy witrynę pod kątem przyszłych działań SEO. 

Oczywiście Pakiet Pro OptiStone zawiera w sobie także szkolenia pracowników oraz konsultacje SEO / SEM. Podczas tworzenia nowej strony internetowej ściśle współpracujemy z Państwem, aby dostosować ją bezpośrednio pod Państwa dotychczasowych Klientów, a także nowych, którzy odnajdą Państwa witrynę w sieci.  

Dlaczego warto być w sieci ?!

Obecna sytuacja na Świecie, jasno pokazuje, że zwiększa się trend zakupów przez Internet. Coraz więcej osób dokonuje zakupów z wykorzystaniem urządzeń mobilnych i z dostawą do domu. Mamy coraz mniej czasu jako społeczeństwo, aby chodzić od sklepu do sklepu i stać w korkach przed galeriami handlowymi lub szukając wolnego miejsca parkingowego. Zakupy przez internet są wygodne i szybkie. Dlatego warto mieć dobrze prosperujący sklep internetowy z idealnie dobranymi płatnościami oraz wysyłkami. Dobry sklep internetowy, powinien być także przystosowany przede wszystkim pod urządzenia mobilne. 

Jeśli jednak nie prowadzą Państwo sklepu stacjonarnego lub hurtowni, ale wykonują różnego typu usługi, to również warto pomyśleć o własnej stronie internetowej i wizytówce Google. Dzięki temu Państwa potencjalni Klienci szybciej odnajdą lokalizację zakładu lub będą mogli umówić się telefonicznie na spotkanie i zarezerwować termin. Dobra strona internetowa powinna być Państwa wizytówką i idealnie odzwierciedlać działalność, która jest prowadzona. Z roku na rok zwiększa się wyszukiwanie firm poprzez mapy Google i wskazówki dojazdu. Klienci poszukują najbliższego punku, jednak są także skłonni udać się kilka kilometrów dalej, jeśli strona danej firmy wygląda przejrzyście i jest zachęcająca do odwiedzin.

OPIS:

Aby zamówić bezpłatny audyt Państwa strony internetowej, wystarczy wysłać do nas zapytanie związane z przeprowadzeniem audytu. Wstępny audyt Państwa strony internetowej jest w pełni bezpłatny i nie zobowiązuje do podpisania umowy. 

Audyt Państwa strony internetowej przeprowadzamy osobiście. Nie korzystamy z automatycznych generatorów, każdy audyt rozpatrywany jest indywidualnie i badany pod wieloma kątami, dlatego odpowiedzi mogą się Państwo spodziewać w przeciągu 24h od wysłania do nas zapytania. 

Raport z przeprowadzonego audytu otrzymają Państwo w formie PDF na adres mailowy, z którego została wysłana prośba o przeprowadzenie audytu. 

OPTYMALIZACJA:

Po przeprowadzeniu audytu Państwa strony internetowej wiemy już jakie działania powinniśmy podjąć, aby usprawnić ją pod kątem technicznym, a także, aby była przyjazna nie tylko użytkownikom, lecz również robotom indeksującym. Na tym etapie prac skupiamy się na poprawieniu działania strony, dostosowaniu jej do urządzeń mobilnych oraz przyspieszeniu ładowania, dodaniu danych strukturalnych i wielu innych przydatnych funkcji. 

Jeśli do tej pory nie mają Państwo podpiętych do strony narzędzi analitycznych, również je dodajemy na życzenie Klienta 🙂

POZYCJONOWANIE:

Pozycjonowanie strony internetowej zaczyna się już tak naprawdę podczas optymalizacji. To właśnie wtedy dodajemy niezbędne pola, w których będziemy mogli umieścić prawidłowy content na stronie. Wybieramy słowa kluczowe, na które chcą być Państwo widoczni oraz budujemy zaplecze linkowe i zwiększamy PA (page authority), a także DA (domain authority) w miarę możliwości. 

Proces pozycjonowania jest niezwykle czasochłonny i wymaga cierpliwości oraz odpowiedniej strategii, którą ustalamy już na wstępie naszej współpracy. 

Na tym etapie tworzymy także wizytówkę Google, jeśli Państwo jeszcze jej nie posiadają oraz profile w Social Media.

SZKOLENIE PRACOWNIKÓW:

Szkolenie pracowników odbywa się zazwyczaj w firmie Klienta i każdy element szkolenia jest najpierw z Nim skonsultowany. Pracownicy podczas szkolenia uczą się pisać wartościowe treści na stronę internetową oraz prowadzić ciekawe profile Social Media dla Państwa przedsiębiorstwa. Ponadto, każdy z pracowników otrzymuje adres mailowy, pod którym może się z nami skontaktować i zapytać o kwestie, których nie rozumie lub nie zapamiętał podczas szkolenia. 

KONSULTACJE SEO / SEM:

Konsultacje SEO / SEM wprowadziliśmy tak naprawdę na prośbę naszych Klientów. Często spotykamy się z pytaniami odnośnie do tego, czy dana firma skutecznie przeprowadza dla Nich kampanie marketingowe lub, czy mogą coś jeszcze poprawić na stronie w zakresie pozycjonowania, ale niekoniecznie angażując do współpracy naszą firmę. W takiej sytuacji mogą się Państwo z nami skontaktować, a my w ramach wcześniej zakupionego pakietu Pro staramy się odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania i przedstawić Państwu dalsze kroki działania, które należałoby wykonać. 

AUDYT SOCIAL MEDIA:

Przeprowadzenie audytu Social Media opiera się w zasadzie na prześledzeniu Państwa wszystkich profili społecznościowych i ustaleniu dla nich konkretnych strategii działania. Sprawdzamy dotychczas publikowane treści i wspólnie zastanawiamy się, czy można w nich coś poprawić, aby zwiększyć na nich ruch. 

Jeżeli do tej pory nie mieli Państwo profili społecznościowych, to tworzymy je dla Państwa i pomagamy w stawianiu pierwszych kroków w Social Media. Facebook, Instagram, YouTube czy Twitter to obecnie jedni z największych graczy na rynku, jednak nie możemy zapominać także o stale rosnącej popularności innych serwisów, takich jak, chociażby Pinterest, SnapChat, czy LinkedIn

NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO SIĘ ŚWIECI:

Oczywiście, nie zawsze każdy kanał komunikacji w Social Media pasuje do profilu działalności Państwa firmy. Dlatego proszę się nie obawiać, że nagle będą Państwo właścicielami setek profili społecznościowych i przytłoczeni publikowaniem na nich treści. Każdy profil w Mediach Społecznościowych powinien zostać prędzej przemyślany, tak aby trafiał do konkretnej grupy odbiorców – Państwa Klientów.

PONOWNY AUDYT:

Ponowny audyt strony naszych Klientów przeprowadzamy praktycznie codziennie podczas prac nad stroną. Sprawdzamy, jak oddziałują nasze działania na Państwa stronę, a także przeprowadzamy szereg testów A/B, aby otrzymać najlepsze możliwe rezultaty dla Państwa!

RAPORT Z PRZEPROWADZONYCH DZIAŁAŃ:

Raport z przeprowadzonych działań otrzymują Państwo cyklicznie. W zależności od wstępnych ustaleń może on być tygodniowy, miesięczny lub nawet roczny! Jednak nie muszą się Państwo obawiać, że zmienimy coś na stronie bez konsultacji. Każdą widoczną poprawkę omawiamy najpierw z Państwem i ustalamy wspólnie dalszy etap prac. 

PROJEKT:

Zaprojektowanie strony internetowej, która spodoba się zarówno Klientom, jak i Właścicielom domeny jest niezwykle trudnym zajęciem. Dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw i staramy się  w pierwszej kolejności doradzić w wyborze odpowiedniej technologii. Następnie skupiamy się na wyglądzie samej strony i elementów, które na niej zostaną umieszczone. Kolejnym etapem jest prezentacja kilku wersji kolorystycznych i koncepcji. Po wybraniu najbardziej odpowiedniej przystępujemy do kodowania.

BUDOWA:

Na etapie budowy strony internetowej wysyłamy Państwu raporty z postępów nad pracami. W miarę możliwości udostępniamy także jej podgląd, aby skonsultować szczegóły. Ten etap jest również niezwykle ważny z punktu widzenia SEO, ponieważ możemy przygotować w nim odpowiednie pola, które wypełnimy treścią. Stworzymy zaplecze w postaci Bloga lub poradników technicznych. 

Budowa nowej strony internetowej może być często bardziej opłacalna niż przerabianie dotychczasowej. Dlatego warto rozważyć wszystkie ZA i PRZECIW. W przypadku firmy, która dopiero chce zaistnieć w sieci, nie ma takiego problemu. Przystępujemy do prac od razu i robimy to, co potrafimy najlepiej 🙂

Zamów pakiet Pro
OptiStone