OptiStone Usługi

Witamy na blogu OptiStone

Witamy na blogu OptiStone, stworzonym z myślą podnoszenia wiedzy i umiejętności naszych Klientów oraz innych użytkowników Internetu. Jesteśmy grupką znajomych, która od wielu lat zajmuje się tworzeniem stron internetowych, pozycjonowaniem oraz marketingiem sieciowym. Postanowiliśmy założyć swój własny blog OptiStone. Każdy z nas wybrał inną ścieżkę rozwoju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować dla naszych Klientów kompleksowe usługi z zakresu tworzenia stron internetowych, pozycjonowania, optymalizacji, czy marketingu internetowego.

Co nas czeka na blogu OptiStone?

W kolejnych artykułach, które mamy zamiar publikować w poniedziałki, będziemy prezentowali różne narzędzia Google (i nie tylko Google). Pozwolą one Tobie na zwiększenie widoczności w sieci oraz pozycje w mapach. W pierwszym artykule tej serii przedstawimy jak poprawnie skonfigurować Google Analytics na Twojej stronie internetowej lub sklepie. Jest to podstawowe narzędzia, które powinieneś poznać już na samym początku swojej przygody z pozycjonowaniem i optymalizacją. Generuje niezwykle przydatne i przejrzyste raporty dotyczące Twojej witryny internetowej. Ponadto jest bardzo intuicyjne w obsłudze i naprawdę wystarczy chwila nauki, by pojąć podstawy.

W kolejnych artykułach będziemy coraz bardziej zagłębiali się w świat optymalizacji stron internetowych i tworzenia wartościowych treści. Dlatego mamy nadzieję, że pozostaniesz z nami na dłużej! Jeśli masz pytania lub chciałbyś uzyskać wiedzę na konkretny temat z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron, napisz do nas na adres: kontakt@optistone.pl z chęcią odpowiemy na Twoje pytanie. Jeśli temat będzie interesujący, to przyczynisz się również do powstania nowego artykułu na naszym blogu!

Optistone w pracy
OptiStone Black Desk

Tymczasem serdecznie dziękujemy za poświęcony czas na przeczytanie naszego pierwszego artykułu. Zachęcamy do skorzystania z opcji bezpłatnego audytu dla Twojej strony internetowej. Pamiętaj, że wykonanie audytu do niczego Cię nie zobowiązuje. A aby móc odnieść sukces w internecie trzeba najpierw do niego wejść i spróbować. Niech nasz blog OptiStone stanie się dla Ciebie przepustką i wstępem do zagadnień związanych z pozycjonowaniem.

Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu.

Napoleon Bonaparte
Udostępnij na:
Tagi:

Podobne artykuły

3 Komentarze/y

 1. Romek

  Bardzo miło się czyta, czekam na kolejne artykuły! Pozdrawiam

  1. Marek

   Zgadzam się z poprzednikiem, bardzo fajny pierwszy artykuł i również nie mogę się doczekać kolejnych!

  2. OptiCeo

   Dziękujemy za miłe słowa! Mamy nadzieję, że kolejne artykuły również przypadną Tobie do gustu 🙂

Komentarze niedostępne.